Usługi stolarskie
Oferujemy szybkie terminy realizacji cięcia, szczotkowania i szlifowania szerokich powierzchni dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Pracujemy na materiale własnym lub powierzonym.
/Cięcie%20obłogów%20i%20precyzyjne%20rozcinanie%20drewna%20piłą%20taśmową%20i%20formatową%20do
550mm%20wysokości
Cięcie obłogów i precyzyjne rozcinanie drewna piłą taśmową i formatową do 550mm wysokości
Precyzyjne rozcinanie drewna i cięcie obłogów z powierzonego materiału (wszystkie gatunki drewna, również drewno rustykalne i egzotyczne) lub oferowanego przez naszą firmą (posiadamy ponad 30 rodzajów drewna do wyboru europejskiego i egzotycznego). Precyzyjna powierzchnia cięcia dzięki specjalistycznej maszynie – pile taśmowej z posuwem. Wymiary maksymalne opracowywanego materiału: • wysokość cięcia do 550mm • szerokość cięcia wynosi od 2mm aż do 910mm • długość dowolna. Koszt cięcia metra bieżącego to od 2,5zł do 3,5zł w zależności od wysokości materiału i jego rodzaju.
/Szlifowanie%20drewna%20litego%20i%20obłogów%20na%20szlifierce%20szerokotaśmowej%20do%20950%20mm
szerokości
Szlifowanie drewna litego i obłogów na szlifierce szerokotaśmowej do 950 mm szerokości
Szlifowanie dużych powierzchni drewnianych z powierzonego materiału (wszystkie gatunki drewna, również drewno rustykalne i egzotyczne) lub oferowanego przez naszą firmę. Szlifujemy monolity, schody, drzwi, podłogi, listwy, blaty, plastry, płyty oraz elementy okleinowe. Możliwość szlifowania wałem, a finiszu stopą. Szlifowanie z gradacją od 60 do 220. Precyzyjna powierzchia szlifowania dzięki specjalistycznej maszynie – szlifierce szerokotaśmowej Felder z wysokowydajnym odciągiem. Dokładność do 0,1 mm. Wymiary maksymalne opracowywanego materiału: • wysokość szlifowanego materiału od 3mm do 170mm • maksymalna szerokość szlifowania to 950mm • długość dowolna. Koszt szlifowania drewna wyceniamy dopiero po pomiarach i ustaleniu ilości przejść w danej gradacji.
/Szczotkowanie%20podwójnym
agregatem%20(stal/nylon)%20do%201300mm%20szerokości
Szczotkowanie podwójnym agregatem (stal/nylon) do 1300mm szerokości
Szczotkowanie dużych powierzchni drewnianych z powierzonego materiału lub oferowanego przez naszą firmę. Nadajemy piękną strukturę drewnu. Możliwość szczotkowania wielostopniowego. Szczególnie polecamy głębokie szczotkowanie grubych obłogów i litego drewna. Wydobycie różnych estetycznych struktur drewna bez strzępień włókien dzięki specjalistycznej maszynie – szlifierce szczotkowej Felder z masywnym korpusem i zapewniającym absolutną stabilność oraz bezkońcowemu dywanowi posuwnemu o strukturze plastra z precyzyjną regulacją prędkości. Szczotkowanie podwójnym agregatem (stal/nylon). Wymiary maksymalne szczotkowanego materiału: • wysokość od 3mm do 200mm • maksymalna szerokość szczotkowanego materiału to 1300mm • głębokość szczotkowania nawet na głębokość kilku milimetrów • długość dowolna.
/Olejowanie,
bejcowanie,%20postarzanie%20i%20wędzenie%20chemiczne%20drewna
Olejowanie, bejcowanie, postarzanie i wędzenie chemiczne drewna
Opracowane drewno na życzenie klienta odpowiednio impregnujemy środkami ognioodpornymi oraz owado i grzybobójczymi. Uzupełniamy braki w drewnie, jak dziury po sękach i szczeliny wypełniaczami. Wydobywamy strukturę i kolor drewna dzięki wysokiej klasie olejom i bejcom. Oferujemy również postarzanie i wędzenie chemiczne drewna, które daje bardzo ciekawe wizualnie efekty, jak i bielenie. Wszystko zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.

Zainteresowała Cię ta oferta?