Innowacyjna oszczędność
Blaty wykonujemy w pomysłowy sposób – wnętrze blatu zastępujemy płytą meblową. Płytę oklejamy grubą okładziną, około 5mm. Tak gruby obłóg blatu można dowolnie obrabiać, np. głęboko szczotkować. Zyskujesz wysokiej jakości blat drewniany o naturalnym wyglądzie, ale w bardzo korzystnej cenie w porównaniu do blatów z litego drewna!
Rodzaje blatów
Wykonujemy blaty dowolnego przeznaczenia, w tym blaty i wyspy kuchenne, stoły, biurka i kontuary. Blaty mogą mieć praktycznie dowolny wymiar. Wybierz coś dla siebie z przeszło 40 rodzajów drewna. Kolor i strukturę drewna możemy dowolnie podkreślić. W zależności od przeznaczenia blatu, zaoferujemy dodatkowe elementy, jak okucie stalowe, stacje ładowania, podcięcia i otwory.
Wybór drewna i podkreślenie jego cech
Znajdziesz u nas przeszło 40 rodzajów drewna europejskiego i egzotycznego, które wykończymy według Twojego gustu. Oferujemy lakowanie w dowolnym kolorze naturalnych ubytków w drewnie jak szczeliny i otwory po sękach. Koloryt drewna podkreślamy lub zmieniamy bejcami i olejami. Zainteresować może Cię też efekt po wędzeniu i postarzaniu chemicznym.
Blaty na wymiar… nawet XXL
W przypadku blatów obłogowanych nie ogranicza nas wymiar monolitu drewna. Blaty wykonujemy z segmentów, gdzie maksymalny rozmiar jednego segmentu blatu to 2500mm na 800mm. Jeśli to za mało, możemy swobodnie łączyć segmenty w większe blaty na szerokości i długości. Ze względów logistycznych możemy przygotować segmenty do samodzielnego złożenia na miejscu lub skleić przed wysyłką.
/Wykończenie%20mebli
Wykończenie mebli
Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oferujemy szlifowanie w tym międzyszlifowe wodowanie drewna i szczotkowanie szerokich powierzchni o dowolnym nasileniu, co jeszcze bardziej podkreśla walory estetyczne drewna. Krawędzie blatów nafrezujemy lub zaokrąglimy, zgodnie z Twoim gustem. Wykonujemy otwory i podcięcia np. pod listwy LED.
/Elementy%20blatów
Elementy blatów
Stolarnia posiada własny warsztat ślusarski, dlatego z chęcią wykonamy na wymiar elementy stalowe stołów, biurek i kontuarów jak np. nogi czy ścianki ze stali. Jesteśmy specjalistami w uzyskiwaniu efektu rdzy – stali kortenowskiej. Montujemy też w blatach stacje ładowania indukcyjnego i gniazdka USB co wpływa na wygodę użytkowania.
Współpraca nad projektem
Zależy nam na wspólnym sukcesie, dlatego przygotowaliśmy wzorniki, które pomogą w wyborze rodzaju drewna i sposobu wykończenia jak poziom szczotkowania czy rodzaj olejowania. Jesteśmy otwarci na współpracę z odbiorcami końcowymi, architektami i biurami projektowymi.

Zainteresowała Cię ta oferta?