Fronty i blendy obłogowane
Zamów gotowy produkt na wymiar. Fronty ze sklejki lub płyty wiórowej. Dowolnej grubości obłogowanie drewnem. Oferujemy fronty oklejone drewnem, szkłem oraz spiekiem kwarcowym.
Wiele opcji do wyboru
Zamów gotowy produkt na wymiar. Fronty meblowe ze sklejki lub płyty wiórowej obłogowane drewnem według wyboru. Oklejanie szkłem lub spiekiem kwarcowym. Szeroki wachlarz wykończenia drewna jak: szlifowanie, szczotkowanie, olejowanie, bejcowanie itd.
Staranne wykonanie
Zamów fronty meblowe i blendy na wymiar. Oddamy w Twoje ręce gotowy produkt, starannie wykonany, obłogowany obustronnie z krawędziami oklejonymi w tym samym kolorze. Zaokrąglimy krawędzie, wyszlifujemy i wyszczotkujemy fronty drewniane zgodnie z Twoim gustem.
Materiał
Fronty wykonujemy ze sklejki lub płyty wiórowej, a obklejamy obłogiem praktycznie dowolnej grubości (już od 2mm wzwyż). Obłogi produkujemy samodzielnie ze wskazanego przez Ciebie rodzaju drewna. Posiadamy w ofercie ponad 30 rodzajów drewna pochodzenia europejskiego i egzotycznego. Możemy też pracować na materiale powierzonym.
Podkreślenie struktury drewna
Dzięki nowoczesnym maszynom stolarskim oferujemy szlifowanie frontów i blend do 950 mm szerokości na szlifierce szerokotaśmowej, w tym międzyszlifowe wodowanie drewna. Postarzamy fronty do 1300 mm szerokości i wydobywamy strukturę drewna przez szczotkowanie podwójnym agregatem stal/nylon. Uzyskujemy dowolną głębie, uszlachetniając wygląd frontów i blend.
Dobór koloru i połysku frontów
Począwszy od lakowania drewna estetycznymi wypełniaczami w kolejnych krokach wydobywamy strukturę i kolor drewna dzięki wysokiej klasie olejom i bejcom. Oferujemy również postarzanie i wędzenie chemiczne drewna, które daje bardzo ciekawe wizualnie efekty, jak i bielenie. Wszystko zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.
Jesteś architektem lub stolarzem?
Architektów wnętrz zapraszamy do obejrzenia wzorników frontów meblowych. Istnieje też możliwość zlecenia pilotażowego wykonania frontów w kilku wariantach. Wszystko dla zadowolenia klienta. Zapraszamy też stolarzy, szczególnie z okolic Warszawy, ale i nie tylko do pozlecania nam zamówień. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji. Możemy pracować na powierzonym materiale.

Zainteresowała Cię ta oferta?