Deska elewacyjna cedrowa
Deska elewacyjna z cedru kanadyjskiego (czerwonego) o profilu romboidalnym i specjalnym nafrezowaniu. Dedykowana dla zatrzaskowych klipów TIGA. Cena od 250 zł za m2.
/Nowoczesny%20montaż
Nowoczesny montaż
Deska elewacyjna z cedru kanadyjskiego o profilu romboidalnym i specjalnym nafrezowaniu, przeznaczona do nowoczesnego montażu za pomocą zatrzaskowych klipów TIGA. Ten system montażu charakteryzuje się niewidocznym mocowaniem i nie narusza struktury deski. Sam montaż jest szybki i łatwy.
/Wytrzymałość%20i%20estetyczność
Wytrzymałość i estetyczność
Romboidalne profile cedrowe pozwalają oddychać ścianie, a przy tym zapewniają ochronę domu przed czynnikami zewnętrznymi, jak deszcz, wiatr, promieniowanie UV i hałas. Deska elewacyjna zamontowana w systemie TIGA prezentuje się nowocześnie i estetycznie, a jej kolor może podkreślić olejowanie.
/Szlachetność%20cedru
Szlachetność cedru
Deski wykonane są z cedru kanadyjskiego znanego z bardzo dobrych właściwości izolacyjnych, pięknej barwy, lekkości i wytrzymałości dzięki naturalnym olejom. Kolorystyka rozpina się od beżu po ciemny brąz, co wpływa korzystnie na design. W zależności od potrzeby kolor deski można wydobyć za pomocą olejów lub pozostawić, by zmieniło barwę na srebrną. Zalecana jest jednak impregnacja.
/Opcje%20impregnacji
Opcje impregnacji
Oferujemy różne sposoby zabezpieczeń cedrowych desek elewacyjnych: przeciwogniowym impregnatem do drewna, woskiem twardym olejnym, koloryzującym impregnatem powłokotwórczym na bazie żywic alkidowych wzbogaconym olejem lnianym. Wybór impregnacji wpływa na cenę końcową.
Wymiary desek:
• Grubość od 18 do 22mm. • Szerokość od 70 do 95mm. Rozmiar ustalany indywidualnie.
Rodzaj drewna
Szukasz innych desek? Nasza stolarnia oferuje szeroki wachlarz rodzajów drewna europejskiego i egzotycznego.

Zainteresowała Cię ta oferta?