Czy poszukujemy Ciebie?
Stale rozwijamy naszą nowoczesną stolarnię zlokalizowaną pod Tarczynem. Zerknij na nasze oferty pracy. Pracujemy na mega nowoczesnym sprzęcie. Oferujemy pracę na pełen etat.
Zatrudniamy

Pracownik stolarni

Posiadasz doświadczenie w zawodzie stolarza czy po prostu lubisz majsterkować? Z nami rozwiniesz skrzydła. Poszukujemy osoby posiadające nawet niewielkie doświadczenie. Stawiamy na motywację!

Obowiązki

- produkcja wyrobów na zamówienie, zgodnie z dokumentacją techniczną
- obsługa maszyn oraz narzędzi stolarskich
- realizacja planów produkcji zgodnie z harmonogramem
- przygotowanie materiału oraz stanowiska pracy.

Wymagania

- 2 letnie doświadczenie w pracy w stolarni (mile widziane)
- znajomość obsługi maszyn oraz narzędzi stolarskich
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- znajomość systemów okuciowych (mile widziana)
- zaangazowanie i chęci do pracy
- dokładność i skrupulatność
- sprawność fizyczna i odpowiedzialność
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

- stabilną pracę w oparciu o wybraną formę zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie odzwierciedlające Twoje umiejętności
- pracę w nowoczesnym zakładzie

Wysyłając CV wyrazasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez JJT Elementum Sp. z o.o. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia wynikającego z Art. 221. § 1 kodeksu pracy, w zakresie: imienia i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Podstawą przetwarzania wyzej wymienionych danych osobowych jest wykonanie obowiązku nałozonego przepisami prawa (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO), jak i przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych, tj. danych osobowych innych niz wskazane w punkcie powyzej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

Jeśli chcesz, byśmy odezwali się w przyszłości dopisz:

Wyrazam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez JJT Elementum Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wiem, ze tę zgodę mogę cofnąć w kazdej chwili.

Administrator Danych Osobowych: JJT Elementum Sp. z o.o., ul. Wiśniowa 8c, 05-500 Piaseczno

Dane osobowe związane z uczestnictwem w tej rekrutacji będą przechowywane do czasu jej zakończenia. Jeśli wyraziłaś/eś zgodę na uczestnictwo w następnych rekrutacjach, do czasu cofnięcia tej zgody. Dane osobowe mogą być przekazywane upowaznionym pracownikom lub współpracownikom Administratora Danych oraz współpracującemu z nami Tide Software Sp. z o.o. ul. Kolejowa 12C lok. 14 15-701 Białystok, jak tez podmiotom udzielającym im wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Masz równiez prawo wniesienia skargi do PUODO ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uznasz, iz przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych i wyrazenie zgody na ich przetwarzanie w w/w celach jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w biezącym procesie i ew. przyszłych rekrutacjach.